Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

Z 10.1 NOWOŚĆ 2019 „SPACER w KORONACH DRZEW” Słowacja / Polska – 2 dni, „Bachledka”

Print Friendly, PDF & Email
Nowość

Jest to oddana do użytku 1.07.2018 słowacka wersja czeskiego „Spaceru w chmurach” z Dolnej Morawy i polskiej wieży widokowej w Krynicy Zdroju, dostępna dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych na wózkach przez cały rok * ale dopiero po uruchomieniu gondoli.

KILKA SŁÓW WYJAŚNIENIA„Spacer w koronach drzew” znajduje się w Tatrach na Słowacji tuż przy granicy z Polską i jako atrakcja w czasie typowej wycieczki zagranicznej powinna być w części katalogu z takimi właśnie wycieczkami, ale ze względu na niezwykłość i atrakcyjność oferty, zdecydowaliśmy się umieścić ją właśnie na początku katalogu. Ta sama wycieczka występuje również w wersji 2 dniowej, w katalogu jest dostępna pod numerem Z 10.1. Co to jest „Spacer w koronach drzew”? Znajduje się w samym sercu majestatycznych lasów Pienińskiego Parku Narodowego. Pokażemy Ci, w czym przyroda Tatr Bielskich jest wyjątkowa. Razem z nami poznasz miejscowe lasy. Staniesz się częścią życia lasu i poznasz wiele zwierząt i roślin, które występują bardzo rzadko. Trasa o długości ponad 600 m przeprowadzi Cię przez urozmaicony gatunkowo las, w którym odkryjesz mnóstwo niespodzianek i dowiesz się wielu ciekawostek. Zakątki adrenalinowe - Na ścieżce można się zatrzymać w trzech zakątkach adrenalinowych. Nie tylko dzieci mogą spróbować swoich sił podczas utrzymywania równowagi w przezroczystym przejściu, które odkrywa pod sobą pozornie niebezpieczną przepaść. Wszystkie atrakcje są oczywiście maksymalna zabezpieczone. Przystanki edukacyjne - Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, które zapoznają Cię z miejscową florą i fauną. Niezwykle atrakcyjne jest samo opracowanie, które zawiera osobliwy humor i rysunki dla dzieci. Zjeżdżalnia – w przygotowaniu - Wokół wieży widokowej jest owinięta sucha zjeżdżalnia o długości 67 metrów, która pozwala skrócić drogę w dół, a jednocześnie skosztować adrenaliny. Zjeżdżalnia jest ze względów bezpieczeństwa z powodu trwającej budowy w pobliżu chodnika zamknięta (mniej więcej do września 2018 r.). Kładka jest tak skonstruowana, żeby była dostępna cały rok także dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi – spokojnie można pokonać całą trasę po kładce z wózkiem, ale dopiero od września po uruchomieniu kolejki gondolowej na szczyt.

I dzień: 7.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ przejazd w rejon doliny Bachledy po słowackiej części Tatr. Przekraczamy granicę Polski w Jurgowie, kierujemy się na Zdziar. / niezbędny jest dowód osobisty lub paszport aktualny jeszcze przez 6 miesięcy od daty przekroczenia granicy / Z parkingu udajemy się na szczyt trasą o średniej skali trudności. Trasa to 2,6 km, grupy pokonują ją w czasie od 45-60 minut. Na szczycie wchodzimy na specjalnie przygotowaną, bezpieczną i bardzo widokową „Ścieżkę w koronach drzew” od tej chwili już nikomu nie trzeba tłumaczyć jej nazwy. Po kilkuset metrach czeka nas zastrzyk adrenaliny – wchodzimy okrężnie na drewnianą wieżę widokową. Droga powrotna przebiega podobnie. Schodzimy na kładkę a następnie do autokaru. Przejazd do pensjonatu w rejonie Pienin. Zakwaterowanie i obiadokolacja, nocleg.

II dzień: 8.00 śniadanie, wykwaterowanie. 9.00 przejazd w rejon zamku w Czorsztynie, zwiedzanie zamku z pilotem, zejście na przystań zalewu czorsztyńskiego. Rejs gondolami lub statkiem po zalewie do zamku w Niedzicy. Zwiedzanie zamku w Niedzicy oraz powozowni w zamku w Niedzicy. Spacer z pilotem po zaporze, możliwość zrobienia zdjęć na graffiti 3D, czas wolny na zakup pamiątek. Około 14.30 wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Bielska około 17.00 – 17.30.

Cennik: 

  • 13 - 17 osób płatnych    379,00 zł    + 2 osoby 100 % rabatu
  • 18 - 29 osób płatnych    349,00 zł    + 2 - 3 osoby 100 % rabatu
  • 30 - 39 osób płatnych    299,00 zł    + 3 osoby 100 % rabatu
  • 40 - 55 osób płatnych    279,00 zł    + 4 - 6 osoby 100 % rabatu
Galeria: 

Partnerzy