Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

K 901 WROCŁAW 2 dni - oferta dla bardzo wymagających

Print Friendly, PDF & Email

Jesienią 2016 roku przetestowaliśmy nowy zakątek naszego kraju pod kontem organizacji  IMPREZY INTEGRACYJNEJ Z PRAWDZIWEGO ZDAŻENIA – udało się rewelacyjnie, cała grupa doceniła nasze starania.

Wyobraźcie sobie Państwo małą spokojną mieścinkę o rzut beretem od Wrocławia, raptem 15 minut jazdy autokarem. Przytulny, rodzinny hotelik, mieści prawie 50 osób, schludne i wygodne pokoje 1,2,3 i 4 osobowe, oczywiście z łazienkami / wprawdzie jest trochę za mała stołóweczka ale na dwa rzuty poradziliśmy sobie, za to pyszne domowe jedzenie bez udziwnień/ Po całodziennym zwiedzaniu Wrocławia, jego okolic lub Gór Stołowych, po zakwaterowaniu i odświeżeniu się mamy do przejścia dosłownie 200 metrów od pensjonatu i nagle otaczający nas las się rozstępuje i naszym oczom ukazuje się małe jeziorko a na nim zielona wyspa z praktycznym przejściem w formie wąskiej dróżki. Wyspa posiada kompletne zabezpieczenie do zorganizowania dowolnej imprezy integracyjnej: kilka zadaszonych stołów biesiadnych z wygodnymi ławkami, miejsce na grilla i ognisko, sanitariaty, kosze, przyłącze wody i prądu. Wynajęta przez nas obsługa z zaprzyjaźnionej restauracji dba o nasze podniebienia, zapewnia nagłośnienie, które nie tylko jest tłem dobrej zabawy ale również jest podkładem do tańców, ponieważ na środku wyspy mamy specjalnie przygotowany krąg taneczny. Jak się ściemni rozpalamy ognisko i włączamy oświetlenie wyspy. O czym warto pamiętać ? nie bawiąc się w jakiejś hotelowej restauracji nie jesteśmy zmuszeni do zakupu „wszelkich napoi” po wyższych hotelowych cenach ale możecie je Państwo zabezpieczyć we własnym zakresie.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ – zadzwoń, wspólnie dogramy grillowe menu 501 295 530

Opisane miejsce zostało w roku 2016 poddane kapitalnemu remontowi dlatego też różne firmy i osoby prywatne z okolicy chętnie z niego korzystają, o rezerwacji terminu decyduje kolejność zgłoszeń .  

Cennik: 
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ – zadzwoń, wspólnie dogramy grillowe menu 501 295 530

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy