Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

K 902 PIENINY – 2 dni / Rejs gondolami po Zalewie Czorsztyńskim ... oferta dla bardzo wymagających

Print Friendly, PDF & Email

Rejs gondolami po Zalewie Czorsztyńskim od zamku w Czorsztynie do Zamku w Nidzicy, morawskie wino w Czerwonym Klasztorze po słowackiej stronie i spływ ze słowackimi flisakami lub do wyboru HIT SEZONU 2017 – RAFTING i super hotel / - oferta dla bardzo wymagających !

Jesień 2016 roku był dobrym okresem dla testowania nowych tras na wydawałoby się już starych i zakurzonych szlakach. Komu z Państwa przyszłoby do głowy, że w Pieninach, które są raptem o 150 km od Bielska i w których każdy z Was był już wiele razy można tak świetnie się bawić. Oba zamki i ich historia może są Państwu znane ale gwarantuję, że osoba pilota/przewodnika może wnieść sporo nowych wątków historycznych i legend, które podane w wersji „dla dorosłych” pokazują te wielkie zamczyska i ich mieszkańców sprzed kilkuset lat w zupełnie innym świetle. Rejs gondolami po zaporze to spora frajda i zapowiedź tego co czeka Was za kilka godzin. Natomiast wizyta w Czerwony Klasztorze po pokonaniu granicy polsko-słowackiej kładką pieszą, oraz burzliwa historia tamtejszych mnichów i dobra kawa pita w cieniu ogromnych kasztanów dopełnia całości mile spędzonego dnia. Jest to jednak tylko odpoczynek i ostatnia chwila by nabrać sił przed RAFTINGIEM NA PONTONACH PO RZECE DUNAJEC.

W spływie braliście Państwo udział wielokrotnie, tym razem zapraszamy do wygodnych i bezpiecznych pontonów. Ale hola, hola – najpierw 30 minutowe szkolenie. Zaczynamy od właściwego ubrania i wyposażenia. Wkładamy kaski, kamizelki ratunkowe a do ręki dostajemy pagaje. Teraz nauka wsiadania i wysiadania z pontonów i w końcu kilka manewrów na spokojnej wodzie... Natomiast następne 2-2,5 godziny zapamiętacie do końca życia. Trochę adrenaliny, trochę kropel wody na polarach ale na koniec gwarantuję świetną zabawę i uśmiech na wszystkich twarzach. Bezpieczeństwa w każdym pontonie pilnuje instruktor pełniący tu rolę kapitana.

W Szczawnicy czeka na nas autokar, który zawiezie nas do urokliwego hotelu zbudowane w stylu bawarskim, obsługa, wyposażenie pokoi, standard wyposażenia na poziomie ***. Ale to nie koniec dnia, odświeżamy się i udajemy całe 30 metrów dalej do regionalnej karczmy, która stanowi część hotelu na grillową ucztę. Czekają tam na nas mięsa z grilla, kiełbaski i kaszanka, sałatki, moskale i domowe ciasto, żurek, bigos lub barszcz, pajdy ze smalcem małosolne ogórki i szaszłyki. Kawa, herbata, woda i soki w dzbanach oraz okowita.

Bawimy się do północy, na Wasze życzenie poza mechaniczną , ludową muzyką w tle może bawić nas góralska kapela. Jeżeli macie życzenie to wiosną podjadą umajone gałęziami wozy a zima sanie i zabierzemy Was na 1,5 godzinny kulig. Przychodzi noc, gwiazdy świeca, smacznie śpimy aby rano nabrać sił przy suto zastawionym szwedzkim stole. Po wykwaterowaniu zainteresowanych możemy zabrać do małego góralskiego kościółka by później przejść najbardziej malowniczą trasę w Pieninach – Wąwóz Homole, trasa jest po rewitalizacji, posiada nowe metalowe mostki i poręcze, jest bezpieczna i bardzo atrakcyjna. Na koniec zabieramy Was do Szczawnicy gdzie odwiedzimy pijalnie wód mineralnych oczywiście z degustacją by po godzinie czasu wolnego na zdjęcia i pamiątki udać się w drogę powrotną

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ – zadzwoń, wspólnie dogramy grillowe menu oraz dopracujemy program, rafting możemy zamienić na spływ tratwami ale aby go uatrakcyjnić proponujemy spływ ze słowackimi flisakami – gwarantowana dobra zabawa, polecamy również odwiedzić w Pieninach bardzo ciekawe muzeum ks. Tisznera. Kontakt bezpośredni - 501 295 530

Cennik: 
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ – zadzwoń 501 295 530

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy