Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

Z 17. NOWOŚĆ 2019 „SPACER w KORONACH DRZEW” – 1 dzień Słowacja

Print Friendly, PDF & Email

Jest to słowacka wersja czeskiego „Spaceru w chmurach” z Dolnej Morawy i polskiej wieży widokowej w Krynicy Zdroju, dostępna dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych na wózkach przez cały rok – *ale dopiero po uruchomieniu gondoli.

KILKA SŁÓW WYJAŚNIENIA: „Spacer w koronach drzew” znajduje się w Tatrach na Słowacji tuż przy granicy z Polską i jako atrakcja w czasie typowej wycieczki zagranicznej powinna być w części katalogu z takimi właśnie wycieczkami ale ze względu na niezwykłość i atrakcyjność oferty , zdecydowaliśmy się umieścić ją właśnie na początku katalogu. Ta sama wycieczka występuje również w wersji 2 dniowej, w katalogu jest dostępna pod numerem Z 10.1. Co to jest „Spacer w koronach drzew” ? Znajduje się w samym sercu majestatycznych lasów Pienińskiego Parku Narodowego. Pokażemy Ci, w czym przyroda Tatr Bielskich jest wyjątkowa. Razem z nami poznasz miejscowe lasy. Staniesz się częścią życia lasu i poznasz wiele zwierząt i roślin, które występują bardzo rzadko. Trasa o długości ponad 600 m przeprowadzi Cię przez urozmaicony gatunkowo las, w którym odkryjesz mnóstwo niespodzianek i dowiesz się wielu ciekawostek. Zakątki adrenalinowe - Na ścieżce można się zatrzymać w trzech zakątkach adrenalinowych. Nie tylko dzieci mogą spróbować swoich sił podczas utrzymywania równowagi w przezroczystym przejściu, które odkrywa pod sobą pozornie niebezpieczną przepaść. Wszystkie atrakcje są oczywiście maksymalna zabezpieczone. Przystanki edukacyjne - Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, które zapoznają Cię z miejscową florą i fauną. Niezwykle atrakcyjne jest samo opracowanie, które zawiera osobliwy humor i rysunki dla dzieci. Zjeżdżalnia – w przygotowaniu - Wokół wieży widokowej jest owinięta sucha zjeżdżalnia o długości 67 metrów, która pozwala skrócić drogę w dół, a jednocześnie skosztować adrenaliny. Zjeżdżalnia jest ze względów bezpieczeństwa z powodu trwającej budowy w pobliżu chodnika zamknięta (mniej więcej do września 2018 r.). Kładka jest tak skonstruowana, żeby była dostępna cały rok także dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi – spokojnie można pokonać całą trasę po kładce z wózkiem ale dopiero od września po uruchomieniu kolejki gondolowej na szczyt. 

Program: 7.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ przejazd w rejon doliny Bachledy po słowackiej części Tatr. Przekraczamy granicę Polski w Jurgowie, kierujemy się na Zdziar. / niezbędny jest dowód osobisty lub paszport aktualny jeszcze przez 6 miesięcy od daty przekroczenia granicy / Z parkingu udajemy się na szczyt trasą o średniej skali trudności. Trasa to 2,6 km, grupy pokonują ją w czasie od 45-60 minut. Na szczycie wchodzimy na specjalnie przygotowaną, bezpieczną i bardzo widokową „Ścieżkę w koronach drzew” od tej chwili już nikomu nie trzeba tłumaczyć jej nazwy. Po kilkuset metrach czeka nas zastrzyk adrenaliny – wchodzimy okrężnie na drewnianą wieżę widokową. Droga powrotna przebiega podobnie. Schodzimy na kładkę a następnie do autokaru i wracamy do kraju. Powrót do szkoły około godz. 19.00

Zobacz rownież:

Z 10.1 NOWOŚĆ 2019 „SPACER  w  KORONACH DRZEW” Słowacja / Polska – 2 dni, „Bachledka” - jest to oddana do użytku 1.07.2018 słowacka wersja czeskiego „Spaceru w chmurach” z Dolnej Morawy i polskiej wieży widokowej w Krynicy Zdroju, dostępna dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych na wózkach przez cały rok * ale dopiero po uruchomieniu gondoli.

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

Przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, KL i Bagaż, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe w kraju i zagranicą, bilety wstępów ujęte w ofercie.

Dopłaty:

  • Powyższa cena wycieczki obowiązuje dla dzieci do 14 roku życia, natomiast dla dzieci od 15 roku życia i osób dorosłych dopłata do biletu wstępu wynosi 2 euro/os. 
  • Od 1.09.2018 zostanie oddana do użytku nowa kolejka gondolowa 10-cio osobowymi wagodnikami. Za dopłatą będzie można pominąć 45 minutową wspinaczkę na górę oraz zejście z niej. Dopłata do kolejki gondolowej wynosi - ......
  • Wycieczkę można wzbogacić o zwiedzanie przepięknej Jaskini Bielańskiej – Dopłata z tego tytułu / dojazd, parking, gratisy dla opieki – dla dzieci w wieku od 6-15 lat – 5 Euro, dla młodzieży od 16 lat wzwyż – 8 Euro. Dojście do jaskini to 25 min, zwiedzanie jaskini - 70 min, powrót do autokaru kolejne 25 min, wejścia o pełnych godzinach, nie ma możliwości rezerwacji wejścia na konkretną godzinę, ale po dokonaniu opłaty dodatkowej – 50 Euro od grupy można wejść pomiędzy innymi grupami.
  • Dopłata za korzystanie ze zjeżdżalni rurowej / tylko dla osób powyżej 120 cm wzrostu / - 2 Euro od 1 os.
Cennik: 
Ilość osób:Cena:Rabaty
13 - 17 osób płatnych239,00 zł+ 2 osoby 100 % rabatu
18 - 29 osób płatnych219,00 zł+ 2 - 3 osoby 100 % rabatu
30 - 39 osób płatnych159,00 zł+ 3 osoby 100 % rabatu
40 - 55 osób płatnych139,00 zł+ 4 - 5 osoby 100 % rabatu

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy