Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

T 9.1 „SPACER w KORONACH DRZEW” – 2 dni Słowacja / Polska „Bachledka”

Print Friendly, PDF & Email

„SPACER w KORONACH DRZEW” – 2 dni Słowacja / Polska „Bachledka” jest to oddana do użytku 1.07.2018 słowacka wersja czeskiego „Spaceru w chmurach” z Dolnej Morawy i polskiej wieży widokowej w Krynicy Zdroju, dostępna dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych na wózkach przez cały rok

KILKA SŁÓW WYJAŚNIENIA: „Spacer w koronach drzew” znajduje się w Tatrach na Słowacji tuż przy granicy z Polską i jako atrakcja w czasie typowej wycieczki zagranicznej powinna być w części katalogu z takimi właśnie wycieczkami, ale ze względu na niezwykłość i atrakcyjność oferty, zdecydowaliśmy się umieścić ją właśnie na początku katalogu.

Co to jest „Spacer w koronach drzew”? Znajduje się w samym sercu majestatycznych lasów Pienińskiego Parku Narodowego. Pokażemy Ci, w czym przyroda Tatr Bielskich jest wyjątkowa. Razem z nami poznasz miejscowe lasy. Staniesz się częścią życia lasu i poznasz wiele zwierząt i roślin, które występują bardzo rzadko. Trasa o długości ponad 600 m przeprowadzi Cię przez urozmaicony gatunkowo las, w którym odkryjesz mnóstwo niespodzianek i dowiesz się wielu ciekawostek. Zakątki adrenalinowe - Na ścieżce można się zatrzymać w trzech zakątkach adrenalinowych. Nie tylko dzieci mogą spróbować swoich sił podczas utrzymywania równowagi w przezroczystym przejściu, które odkrywa pod sobą pozornie niebezpieczną przepaść. Wszystkie atrakcje są oczywiście maksymalna zabezpieczone. Przystanki edukacyjne - Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, które zapoznają Cię z miejscową florą i fauną. Niezwykle atrakcyjne jest samo opracowanie, które zawiera osobliwy humor i rysunki dla dzieci. Zjeżdżalnia - Wokół wieży widokowej jest owinięta sucha zjeżdżalnia o długości 67 metrów, która pozwala skrócić drogę w dół, a jednocześnie skosztować adrenaliny. Kładka jest tak skonstruowana, żeby była dostępna cały rok także dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi – spokojnie można pokonać całą trasę po kładce z wózkiem, ale dopiero od września po uruchomieniu kolejki gondolowej na szczyt. Polecamy GALERIĘ – zdjęć na naszej stronie www.biurobartek.pl pod programem omawianej wycieczki. W Internecie jest sporo filmików pokazujących tę wspaniałą budowlę, zapraszamy do ich obejrzenia – a potem dzwońcie, zabierzemy tam Was i Waszych Przyjaciół, uczniów, kolegów, koleżanki i bliskich.

I dzień: 7.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ przejazd w rejon doliny Bachledy po słowackiej części Tatr. Przekraczamy granicę Polski w Jurgowie, kierujemy się na Zdziar. / niezbędny jest dowód osobisty lub paszport aktualny jeszcze przez 6 miesięcy od daty przekroczenia granicy / Z parkingu udajemy się na szczyt trasą o średniej skali trudności. Trasa to 2,6 km, grupy pokonują ją w czasie od 45-60 minut. Na szczycie wchodzimy na specjalnie przygotowaną, bezpieczną i bardzo widokową „Ścieżkę w koronach drzew” od tej chwili już nikomu nie trzeba tłumaczyć jej nazwy. Po kilkuset metrach czeka nas zastrzyk adrenaliny – wchodzimy okrężnie na drewnianą wieżę widokową. Droga powrotna przebiega podobnie. Schodzimy na kładkę a następnie do autokaru. Przejazd do pensjonatu w rejonie Pienin. Zakwaterowanie i obiadokolacja, nocleg.

II dzień: 8.00 śniadanie, wykwaterowanie. 9.00 przejazd w rejon zamku w Czorsztynie, zwiedzanie zamku z pilotem, zejście na przystań zalewu czorsztyńskiego. Rejs gondolami lub statkiem po zalewie do zamku w Niedzicy. Zwiedzanie zamku w Niedzicy oraz powozowni w zamku w Niedzicy. Spacer z pilotem po zaporze, możliwość zrobienia zdjęć na graffiti 3D, czas wolny na zakup pamiątek. Około 14.30 wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Bielska około 18.00.

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, KL i Bagaż, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe w kraju i zagranicą, bilety wstępów ujęte w ofercie, zakwaterowanie: pokoje 2,3 os z łazienkami, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja.

Dopłaty:

  • Dopłata do kolejki gondolowej wynosi – 9 euro/os, Dopłata za korzystanie ze zjeżdżalni rurowej - 2 Euro od 1 os.
  • Do pokoju 1 os – 90 zł/os za 1 noc, Specjalistyczne diety – indywidualna wycena, Dodatkowe wyżywienie po obiadokolacji / typu zimna płyta, zakąski, ciepłe dania, kolacja grillowa, dodatkowe napoje – kalkulacja w/g indywidualnego zamówienia już od 55 zł/os za pakiet/, Muzyka mechaniczna, DJ, zespół muzyczny, - indywidulana kalkulacja
Cennik: 
Ilość osób:Cena:
13 - 17 osób płatnych459,00 zł
18 - 29 osób płatnych439,00 zł
30 - 39 osób płatnych379,00 zł
40 - 55 osób płatnych359,00 zł

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy