Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

WN 010. RAFTING 2017

Print Friendly, PDF & Email

Wycieczki 1 - 3 dni.

Nie jest ofertą w pełnym tego słowa znaczeniu, to raczej wskazanie 7 wycieczek w ofercie Biura Podróży Bartek gdzie możecie Państwo znaleźć RAFTING jako opcję dodatkową konkretnej wycieczki lub w wypadku Pienin / gdzie istnieje możliwość zamiany spływu tratwami po Dunajcu na RAFTING – spływ pontonowy/. Postanowiliśmy włączyć spływy na pontonach do swojej oferty ze względu na spore zainteresowanie naszych Klientów. Organizacją RAFTINGU - spływów na pontonach zajmują się wyspecjalizowane firmy na atestowanym sprzęcie. Każdorazowo taki spływ jest poprzedzony krótkim szkoleniem i instruktarzem na spokojnej wodzie. Każdy otrzymuje: kamizelkę ratunkową, kask, i pagaj.

Zapraszamy zatem w Góry Stołowe i w Pieniny, ofert z RAFTINGIEM szukajcie pod nr:

Galeria: 
Cennik: 
Ceny w wycieczkach oferty od 1 do 3 dni

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy