Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

P 2.1 MOSZNA 1 dzień / „Szkoła magii i czarodziejstwa” oraz „Dotyk historii” ale tylko dla odważnych../ a wszystko to w dysnejowskim zamku o 100 wieżach.

Print Friendly, PDF & Email

8.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/, przejazd do Mosznej – po drodze krótki postój . Około 11.00 spotkanie z animatorami , podział na grupy i rozpoczynamy bajkowe zwiedzanie z programem animacyjnym:

Zwiedzanie w Szkole magii i czarodziejstwa - Zapraszamy wszystkich chętnych adeptów magii, oraz wszystkich fanów książek J.K. Rowling na zwiedzanie Polskiej Szkoły Magii i Czarodziejstwa na Zamku w Mosznej. Za pomocą naszej Tiary Przydziału odnajdziesz swój dom oraz nowych przyjaciół! Podczas tego zwiedzania każdy z uczestników otrzyma specjalną szatę członkowskiej w której nastąpi ciąg dalszy magicznej przygody. Na zwiedzających czeka wiele ciekawych atrakcji, między innymi spotkanie z postaciami znanymi ze świata czarodziejów, spektakularne lekcje eliksirów, czy pokaz walki rycerskiej. Czas zajęć 120 minut, minimalna ilość uczestników 35.

Proponowane świadczenia prowadzone przez wyspecjalizowanych animatorów:
✓ Oprowadzenie po zamku z przewodnikiem – czarodziejem, ✓ Gadająca tiara przydziału przydzielająca uczniów do poszczególnych domów – w zależności od ich predyspozycji i cech charakteru, ✓ Przywdzianie szaty członkowskiej jednego z czterech domów
✓ Nauka kaligrafii – podpisanie się pismem czarodziejów na pamiątkowym glejcie, ✓ Możliwość walki na bezpieczne bronie
✓ Lekcje eliksirów

Zwiedzanie zamku - Dotyk historii -  Podczas tego zwiedzania, chcemy oddać klimat czasów, w których pałac przeżywał swój rozkwit. W historycznych wnętrzach, w zainscenizowany sposób zaaranżujemy dawne życie - walki rycerskie, rzemiosło, rozrywki dam dworu. Chcemy by odwiedzający poczuli klimat który panował w pałacu w czasach jego świetności i poczuli się jak prawdziwi rycerze przymierzając zbroję. Niepowtarzalną atmosferę stworzą stroje które będą mogli przyodziać uczestnicy. Będą również liczne rekwizyty: miecze, topory, kolczugi ale również przedmioty użytku codziennego z tamtego okresu, a niepokornych czeka zakucie w dyby! Naszym celem jest odtworzenie przeszłości by historia nabrała barw i stała się fascynującym przeżyciem. Ożywiamy martwą przeszłość i pozwalamy naszym zwiedzającym na obcowanie z takimi samymi emocjami i doznaniami, jakie przeżywali nasi przodkowie. W ten sposób to co chcemy przekazać o historii pałacu na długo pozostanie w głowach zwiedzających. Czas zajęć 120 minut, minimalna ilość uczestników  to 35 dzieci. Proponowane świadczenia prowadzone przez wyspecjalizowanych animatorów: ✓ Oprowadzenie po zamku ze szlachcicem – przewodnikiem, ✓ Przebieralnia strojów szlacheckich z możliwością zrobienia pamiątkowego zdjęcia, ✓ Nauka kaligrafii – podpisanie się pismem gotyckim na pamiątkowym glejcie, ✓ Możliwość walki na bezpieczne bronie, ✓ Strzelanie z łuku do tarczy (w razie niepogody atrakcja może zostać pominięta) Około 13,00 koniec zajęć, chwila czasu wolnego, od kwietnia do października w cenie wycieczki jest spacer po ogrodach 14.00 wyjazd do Bielska-Białej, powrót do szkoły około godz. 17.00-18.00

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników i animatorów w zwiedzanych obiektach.

Cennik: 
Ilość osób:Cena:Rabaty
35 - 39 osób płatnych179,00 zł+ 3 osoby 100 % rabatu
40 - 64 osób płatnych149,00 zł+ 4 - 6 osoby 100 % rabatu
65 - 90 osób płatnych144,00 zł+ 6 - 9 osoby 100 % rabatu

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy