Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

P 38. Kraków 1 dzień - Park Edukacji Globalnej WIOSKI ŚWIATA

Print Friendly, PDF & Email

Na powierzchni 2 hektarów klasztoru Ojców Salezjan, powstał kompleks WIOSEK ŚWIATA. Ta oferta edukacyjno – poznawcza jest adresowana od przedszkolaka po licealistę. Zarówno otoczenie, dbałość o szczegóły, jak i kompetencja poszczególnych animatorów oraz ogólne przesłanie projektu zasługują na Wasze zainteresowanie.

8.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ Kraków - Waszą wycieczkę zaczyniemy od odwiedzenia niezwykłego miejsca Parku Edukacji Globalnej WIOSKI ŚWIATA. Jest to niepowtarzalne miejsce stworzone, aby uwrażliwiać na los mieszkańców najbardziej odległych i zapomnianych zakątków świata. Na obszarze obejmującym ponad 2 hektary, wokół wielkoformatowej mapy świata, możesz zobaczyć wioskę afrykańską, papuaski dom na palach, jurtę mongolską, igloo, indiańskie tipi oraz peruwiańską chatę, czyli te miejsca, które znalazły się na marginesie życia społecznego. Dla dzieci do 12 lat mamy do wyboru następujące tematy warsztatów: Mój kolega z Ameryki Południowej, Dzień z życia w Afryce, Wśród Indian Ameryki Północnej, Magiczna Mongolia, Arktyczna przygoda, Misyjne drogi. Po warsztatach odbędzie się multimedialne zwiedzanie wioski. Następne przejazd do Krakowa pod Wawel, spotkanie z przewodnikiem krakowskim, z którym zwiedzamy miasto Kraka. Zobaczymy: Wawel /Dziedziniec główny, Katedrę, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie, Kryptę Srebrnych Dzwonów/, spacerem przejdziemy Drogę Królewską /Kościół Mariacki, Barbakan, Sukiennice  z zewnątrz/.Powrót do szkoły około godz.19.30.

W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NWW, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe, bilety wstępów ujęte w ofercie, dodatkowych przewodników w zwiedzanych obiektach

Cennik: 
Ilość osób:Cena:Rabaty
13 - 17 osób płatnych194,00 zł+ 2 osoby 100 % rabatu
18 - 29 osób płatnych165,00 zł+ 2 - 3 osoby 100 % rabatu
30 - 39 osób płatnych139,00 zł+ 3 osoby 100 % rabatu
40 - 64 osób płatnych115,00 zł+ 4 - 6 osoby 100 % rabatu
65 - 90 osób płatnych109,00 zł+ 6 - 9 osoby 100 % rabatu

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy