Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

Z 10.1 NOWOŚĆ 2019 „SPACER w KORONACH DRZEW” Słowacja / Polska – 2 dni, „Bachledka”

Przepraszamy Państwa ale ze względu na szereg podwyżek od 1 stycznia 2022 dotyczących wszystkich usług turystycznych aktualny koszt konkretnej wycieczki uzyskacie po kontakcie z Biurem.

Print Friendly, PDF & Email

Jest to oddana do użytku 1.07.2018 słowacka wersja czeskiego „Spaceru w chmurach” z Dolnej Morawy i polskiej wieży widokowej w Krynicy Zdroju, dostępna dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych na wózkach przez cały rok * ale dopiero po uruchomieniu gondoli.

KILKA SŁÓW WYJAŚNIENIA: „Spacer w koronach drzew” znajduje się w Tatrach na Słowacji tuż przy granicy z Polską i jako atrakcja w czasie typowej wycieczki zagranicznej powinna być w części katalogu z takimi właśnie wycieczkami, ale ze względu na niezwykłość i atrakcyjność oferty, zdecydowaliśmy się umieścić ją właśnie na początku katalogu. Ta sama wycieczka występuje również w wersji 2 dniowej, w katalogu jest dostępna pod numerem Z 10.1. Co to jest „Spacer w koronach drzew”? Znajduje się w samym sercu majestatycznych lasów Pienińskiego Parku Narodowego. Pokażemy Ci, w czym przyroda Tatr Bielskich jest wyjątkowa. Razem z nami poznasz miejscowe lasy. Staniesz się częścią życia lasu i poznasz wiele zwierząt i roślin, które występują bardzo rzadko. Trasa o długości ponad 600 m przeprowadzi Cię przez urozmaicony gatunkowo las, w którym odkryjesz mnóstwo niespodzianek i dowiesz się wielu ciekawostek. Zakątki adrenalinowe - Na ścieżce można się zatrzymać w trzech zakątkach adrenalinowych. Nie tylko dzieci mogą spróbować swoich sił podczas utrzymywania równowagi w przezroczystym przejściu, które odkrywa pod sobą pozornie niebezpieczną przepaść. Wszystkie atrakcje są oczywiście maksymalna zabezpieczone. Przystanki edukacyjne - Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, które zapoznają Cię z miejscową florą i fauną. Niezwykle atrakcyjne jest samo opracowanie, które zawiera osobliwy humor i rysunki dla dzieci. Zjeżdżalnia – w przygotowaniu - Wokół wieży widokowej jest owinięta sucha zjeżdżalnia o długości 67 metrów, która pozwala skrócić drogę w dół, a jednocześnie skosztować adrenaliny. Zjeżdżalnia jest ze względów bezpieczeństwa z powodu trwającej budowy w pobliżu chodnika zamknięta (mniej więcej do września 2018 r.). Kładka jest tak skonstruowana, żeby była dostępna cały rok także dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi – spokojnie można pokonać całą trasę po kładce z wózkiem, ale dopiero od września po uruchomieniu kolejki gondolowej na szczyt.

I dzień: 7.00 wyjazd ze szkoły /z rejonu Bielska-Białej/ przejazd w rejon doliny Bachledy po słowackiej części Tatr. Przekraczamy granicę Polski w Jurgowie, kierujemy się na Zdziar. / niezbędny jest dowód osobisty lub paszport aktualny jeszcze przez 6 miesięcy od daty przekroczenia granicy / Z parkingu udajemy się na szczyt trasą o średniej skali trudności. Trasa to 2,6 km, grupy pokonują ją w czasie od 45-60 minut. Na szczycie wchodzimy na specjalnie przygotowaną, bezpieczną i bardzo widokową „Ścieżkę w koronach drzew” od tej chwili już nikomu nie trzeba tłumaczyć jej nazwy. Po kilkuset metrach czeka nas zastrzyk adrenaliny – wchodzimy okrężnie na drewnianą wieżę widokową. Droga powrotna przebiega podobnie. Schodzimy na kładkę a następnie do autokaru. Przejazd do pensjonatu w rejonie Pienin. Zakwaterowanie i obiadokolacja, nocleg.

II dzień: 8.00 śniadanie, wykwaterowanie. 9.00 przejazd w rejon zamku w Czorsztynie, zwiedzanie zamku z pilotem, zejście na przystań zalewu czorsztyńskiego. Rejs gondolami lub statkiem po zalewie do zamku w Niedzicy. Zwiedzanie zamku w Niedzicy oraz powozowni w zamku w Niedzicy. Spacer z pilotem po zaporze, możliwość zrobienia zdjęć na graffiti 3D, czas wolny na zakup pamiątek. Około 14.30 wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Bielska około 17.00 – 17.30.

Galeria: 
W koszcie ujęto: 

przejazd autokarem lub busem o podwyższonym standardzie dobranym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW, KL i Bagaż, parkingi, podatek VAT, opłaty drogowe w kraju i zagranicą, bilety wstępów ujęte w ofercie, zakwaterowanie: pokoje 2,3,4 os z łazienkami, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja.

Cennik: 
Ilość osób:Cena:Rabaty
30 - 39 osób płatnych369,00 zł+ 3 osoby 100 % rabatu
40 - 55 osób płatnych339,00 zł+ 4 osoby 100 % rabatu

 

Powyższe ceny obowiązują w danym roku kalendarzowym za wyjątkiem okresów: / Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie zimowe - dotyczy miejscowości górskich, długie weekendy majowe i czerwcowe / w tych okresach będziemy przygotowywać dla Państwa indywidualne kalkulacje w związku ze wzrostem cen za zakwaterowanie i wyżywienie w większości obiektów noclegowych i hoteli zarówno w kraju jak i zagranicą.

Partnerzy