Witaj na stronie Platformy Turystycznej Biura Podróży BARTEK WYJAZDY GRUPOWE  |   tel/fax +48 33 822 70 93  |  kom. +48 501 295 530  |  Napisz do nas | RODO

Szanowni Państwo

Ze względu na obecną sytuację społeczno-gospodarczą kraju i zmieniające się koszty poszczególnych składowych każdej imprezy turystycznej nie jesteśmy w stanie podawać na stronach internetowych czy w katalogach cen danej wycieczki aktualnej na cały najbliższy rok. Ponadto cena paliwa i wszystkich usług przewozowych tak mocno wzrosła, że zostaliśmy zmuszeni również do zweryfikowania wielkości i ilości przedziałów ilościowych w danej grupie, które mają bezpośredni wpływ na wielkość ceny usługi turystycznej. Specyfikacja nowych grup znajduje się bezpośrednio pod każdą z ofert turystycznych. Aby uniknąć nieporozumień związanych z różnymi cenami w katalogach z poprzednich lat oraz na naszych stronach www prosimy po wybraniu interesującej Państwa wycieczki o kontakt z biurem / telefoniczny lub mailowy /. Tego samego dnia otrzymacie Państwo - aktualną na dzień złożenia zapytania - cenę wycieczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności ale nie jesteśmy w stanie czasem 2 razy w danym miesiącu zmieniać ceny 300 ofert a każdą z nich w 5 przedziałach cenowych.

Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo

Biuro Podróży BARTEK – Józef JONKOWSKI, to firma rodzinna, jesteśmy na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w grupowej turystyce młodzieżowej oraz wszelkiego rodzaju turystyce i imprezach grupowych dla szkół, firm i zakładów pracy. Nie znaczy to iż klient indywidualny nie znajdzie u nas nic ciekawego.Obsługujemy rocznie do 4.500 małych i dużych TURYSTÓW. Staramy się równocześnie co roku wzbogacać ofertę, w tym roku zaowocowało to kolejnymi NOWOŚCIAMI, a we współpracy.

Czytaj więcej

Partnerzy