Kogo reprezentujesz
Wybierz oczekiwany termin rozpoczęcia wycieczki np. 23.05.2024, ( natomiast dodatkowo w uwagach na końcu zapytania) proszę wskazać jednocześnie 2 inne terminy dla danej wycieczki jeżeli ten termin będzie niedostępny, lub proszę wskazać przedział czasowy np. od 3-20 czerwiec 2024 z przykładową uwagą: tylko od poniedziałku do piątku, lub tylko soboty i niedziele, albo w tygodniu lecz bez czwartków.
Podaj miejscowość gdzie mamy podstawić autokar (od miejsca wyjazdu zależy cena wycieczki)
Podaj najmniejszą i największą ilość osób (w grupach szkolnych po podaniu ilości uczniów podaj ilość opieki np. 36+3 opieki)
Zakwaterowanie - podaj rodzaj oczekiwanego zakwaterowania:
Podaj standard zakwaterowania i wielkość pokoi
Podaj umiejscowienie urządzeń sanitarnych
Podaj rodzaj wyżywienia
(szkoły) - suchy prowiant na drogę, dodatkowy obiad w konkretnym dniu (dorośli) – wieczorna impreza integracyjna (np. ciepłe danie, zimna płyta, wędliny, sery, warzywa, sałatki, galaretki, pasztety, pieczywo, dodatki, - jakie i ile ciepłych napoi, jakie i ile zimnych napoi, jakie i ile napoi alkoholowych ) lub ognisko z pieczeniem kiełbasek itd.
np. wynajem sal szkoleniowych (wielkość, wyposażenie, ułożenie stolików i czas), rodzaj muzyki w czasie imprezy integracyjnej (muzyka mechaniczna w tle, DJ, zespół, kapela) inne nie podane w druku formy zajęć integracyjnych – proszę opisać …
Proszę podać ilość osób niepełnosprawnych, rodzaj niepełnosprawności umysłowej lub ruchowej, ilość osób na wózkach, ilość opiekunów dla każdej z osób i wszystko co Państwo wiecie a może nam to pomóc w przygotowaniu oferty. Nasze pytania nie wynikają z ciekawości zależy nam na tym, aby w czasie wycieczki zapewnić tym osobom maksymalnie możliwą wygodę i poczucie bezpieczeństwa.
Proszę podać termin do kiedy mamy przygotować Państwu ofertę. Po przesłaniu oferty dokonujemy dla Państwa BEZ KOSZTOWEJ rezerwacji na okres 14 dni, po tym czasie podpisujemy umowę w wersji elektronicznej lub zwalniamy rezerwacje. Płatność: zaliczka 30% do 14 dni od podpisania umowy, dopłata na 14 dni przed wyjazdem. Nie realizujemy zleceń z odroczonym terminem płatności po powrocie z wycieczki. Płatności za - droższe 2-3 dniowe wycieczki szkolne lub zielone szkoły możemy rozłożyć na 2/3 dogodne raty aby rozłożyć w czasie nawet na 6-7 miesięcy wycieczki zamawiane jesienią na wiosnę – kolejnego roku.
W ciągu ostatnich 2 lat realia cenowe składników cenowych wycieczki zmieniają się 2-3 razy w danym roku. Tym samym nie publikujemy już cen na dany sezon. Uzupełnienie tej ostatniej pozycji może zaoszczędzić zarówno Państwu jak i nam wielu niedomówień już na pierwszym etapie rezerwacji i kalkulacji. Dlatego jeżeli znacie swoje ramy budżetowe na 1 uczestnika to proszę je wpisać. W ten sposób jeżeli nie będziemy mogli spełnić Państwa oczekiwań finansowych to już pierwszego dnia sprawdzając realne koszty w konkretnym terminie – zamówionego pakietu usług, poinformujemy Was o tym.
Proszę wpisać wszystkie swoje uwagi i spostrzeżenia oraz życzenia w zakresie planowanej wycieczki, które nie znalazły się w ogólnym druku zapytania o Imprezę Turystyczną. Jeżeli w naszych katalogach dla Firm oraz Szkół nie ma oferty której szukacie to prosimy o opisanie swoich oczekiwań a my w ciągu 48 godzin sprawdzimy realne możliwości realizacji i podamy aktualne koszty z tym związane uwzględniając: transport - miejsce docelowe, miejsce wyjazdu, pilota, przewodników, zakwaterowanie, wyżywienie, w kraju także wszystkie bilety wstępów, za granicą - na życzenie Klienta, parkingi, ubezpieczenie. Dodatkowo przy wycieczkach szkolnych 1 osoba - 100% rabatu na każde 10 dzieci płatnych, a przy zielonych szkołach 1/15 dzieci płatnych.